Sport Action Camera A60 (Waterproof)

20.00

Share:

Our Service

Do you have any questions? Just call us.

Description

Support MicroSD 32GB

Ekran: 2”

4K Ultra HD 16MP

Kamerë sportive revolucionare e papërshkueshme nga uji, mbani kujtim aventurat tuaja.
Përfitoni nga ingjizime të përsosur pasi që kamera ingjizoni 4K 16 Mega Pixel arrinë të kap qdo detal.
Kamera është e papërshkueshme nga uji deri në 30 metra thellësi prandaj dhe mund ta mbani me vete në çdo aventurë.
Inçizoni video super stabile gjatë çdo aktiviteti.
Komandone kameren me aplikacionin special për Android dhe Apple IOS.
Kamera po ashtu ofron lidhje me lidhës microUSB 2.0 për mbushje edhe sinkronizim të të dhënave.

Additional information

TV Aksesore

,

Sensori i fotografise 16 Mega Pixel CMOS- sensor
Ngjyra E zezë
Resulucioni i fotografisë 16 Mega Pixel (4640 x 3480) , 12 Mega Pixel(4032 x 3024) , 10 Mega Pixel (3648 x 2736) , 8 Mega Pixels (3264 * 2448 ) , 6 Mega Pixels (2000 * 3000), 5 Mega Pixels (2592 *1944) , 3 Mega Pixels (2048 *1536) , 2 Mega Pixels (1920 *1980) , VGA (640 x 480)
Resulucioni i videos 4k 30 fps / 2.7k 30 fps / 1920* 1080 60 fps / 1920*1080 30 fps / 1280 *720 fps
Formati i kompresimit te videos H.264
Resulucioni standard   Video: 1080P , Fotografi: 4640x 3480
Formati i fotografise .JPG
Formati i videos .MOV
WiFi OS Android & IOS
Lens 170 HD Wide-angle lens
Memory Slot per vendosjen e Micro SD cardes deri ne 64 GB
Gjuhet e sistemit Anglishte, Frangjishte, Gjermanishte, Italishte ejt
Konektimi USB 2.0 , HD out
Kohëzgjatja e baterisë Rreth 90 minuta (1080P)
Kapaciteti i baterise Battery Detachable 900mAh
Dimensions 29.8×59.2x41mm.
Pesha 44g (pa bateri), 58g me bateri
Aksesorët Waterproof case, waterproof case bracket. waterproof case clip, bake bracket, multifunction clip, camera clip, helmet seat, bandages, cleaning cloth, power adapter, 3M slickers, USB cable, bracket adapter, manual
Përdorimi Ne sporte ekstreme, ne sporte me aktivitet te jashtme , Biciklet, Zhytje, Makine, Siguri te shtepis etj.

Produkte te ngjashme