Android TV Box X88 PRO Ultra HD 4K 2GB RAM/16GB HDD

38.00

Share:

Our Service

Do you have any questions? Just call us.

Description

Android TV Box X88, televizori juaj do të jetë një paisje krejtësisht e re.
Ju mund të shfletoni internetin, të shikoni videot YouTube, të luani mijëra lojëra dhe të shkarkoni aplikacione të ndryshme në Google Store.
.Përveç kësaj, lehtë mund të lidhni tabletin tuaj Android ose telefonin përmes funksionit Miracast.
Mbështet rezolucionin Ultra HD 4K , shikoni video ne kualitet super të lartë pa ndërprerje falë katër opsioneve të lidhjeve që paisja i mundëson:
Lidhje direkte me fibër optik, ethernet, wireless në 2.4G/5G.
Posedon portë HDMI dhe posedon teknologjinë Bluetooth 4.2, USB 3.0 dhe USB 2.0 dhe TF dhe AV.
Të dhënat në këtë paisje procesohen nga procesori katër bërthamor Rockchip RK3318 4 Core CPU.

Additional information

TV Aksesore

 • RAM:2GB  
 • ROM:16GB  
 • Color:Red   
 • CPU:Quad Core  
 • Remote Control:Included  
 • Decode Ability: 1080P (Full-HD) 4K  
 • Recording:No  
 • Connectors:HDMI  
 • Supported Internet Services: Google TV  Pandora  Skype  Picasa  Netflix  Facebook  YouTube  Twitter HULU etc. 
 • Product Name:X88 Pro Android 9.0 TV Box 2G1 6G  RK3318 USB3.0 2.4G/5G Dual Wifi Smart TV box
 • Quantity:1   Piece
 • Package Size:49.0 * 34.0 * 29.0 ( cm )
 • Gross Weight/Package:0.35 ( kg )

Produkte te ngjashme