P09-II Smart HD Mini Projektore Portabile me bateri 4000mAh, Wifi & Bluetooth, Suporton 200inch Display

250.00

Out of stock

Share:

Our Service

Do you have any questions? Just call us.

Description

Android Projektori Wireless P09-II .

Fal dizajnit dhe baterisë prej 4000mAh, ju mund ta merrni kudo me vete dhe ti projektoni imazhet në kualitet super cilësore falë teknologjisë DLP që argëtimi dhe puna juaj të jetë sa më cilësore.
P09-II ofronë mundësit e lidhjes me Wireless 2.4 & 5.0Ghz dhe Bluetooth 4.0, ku mund të shikoni video direkt nga YouTube, mund të qaseni direkt ne web faqe apo shkarkoni aplikacione të ndryshme .

Rezolucioni është: 854*480P WVGA.
Lloji i lampës(dritës) është LED DLP 0.2″DMD
3D Support
Ndriçimi i lamës : 2000 lumes.
Kontrasti: 600:1
Distanca e projektimit: 1.5~12m
Madhësia e projektimit: 35-120 inch
Screen ration : 16:9/4:3
Input: VGA/AV/USB/HDMI/SD
Android 7.1.2
Wifi: 2.4G & 5.8 Dual Band
Bluetooth : 4.0

Projection Parameters:

Optical Engine: DLP 0.2″DMD
Resulution:WVGA 854*480
3D: Support
Image Size: 1.35:1(33.5″@ 1m)
Keystore Correction: Multi Angle Adjustment

Parametrat e Sistemit:

OS: Android 9.0
CPU: Quad Core ARM Cortex A55 CPU
GPU: ARM Mali-G31 MP2 GPU
RAM: 1GB LPDDR4
ROM: 8GB EMMC
Wifi: 2.4/5G
Video Decoding: H.255 HEVC [email protected]
Video/Picture Format: mkv/wmv/mpg/mpeg/dat/flv/avi/mov/iso/mp4/rmvb/jpg
Screen Share: EShare/iMirror/Miracast

 

Interface
Remote Contro: IR Remote Control
DC-IN AC:100-240V,50/60Hz, DC:5V/3A
HD-IN: HD Input
Headphone: Audio output, 3.5mm interface
USB*2: USB 2.0*2
TF Card: Max 32GB
Battery: Built-in Battery

Produkte te ngjashme